Apartmány Vinjerac a Ražanac

Apartmány ve Vinjeraci a Ražanaci

Vinjerac je oázou klidu a ticha na centrálním pobřeží Jadranu, daleko od stresu každodenního městského života

     Jednou z nejdůležitějších činností ve Vinjeraci je rybaření, které zde má bohatou stoletou tradici. Velký vliv na kvalitu místních ryb má čisté moře, které díky nepřetržitému proudění není nikdy znečištěno. Vzhledem k těmto vlastnostem, gastronomická nabídka tohoto městečka severní Dalmácie a jeho rybí speciality stojí za ochutnání. Díky čistému horskému vzduchu, všichni, kteří mají problémy s dýchacími cestami, budou moci zhluboka dýchat a dovolit přírodě aby léčila jejich organismy. Přátelští hostitelé Vás přivítají se širokou škálu apartmánů, studio apartmánů a pokojů pro Váš pobyt, zatímco si vychutnáte klidnou idylu Vinjerace, a všichni, kteří chtějí trávit bouřlivé noci, v bezprostřední blízkosti se nacházejí Starigrad a Zadar, které Vám poskytnou zábavu až do časných ranních hodin.

Aby se ochránili před Turky, obyvatelé Ražanace slezli z kopce k moři a založili tuto perlu Jadranu pouhých 20 km od Zadaru

      I když se staří obyvatelé Ražanace místo rybaření zabývali zemědělstvím, to nijak nesnižuje jejich schopnost připravit chutné pokrmy založené na staré dalmatské tradici pokrmů z ryb a korýšů. V tomto místě jen 20 km od Zadaru najdete vše, co rodinnou dovolenou učiní kompletní, od krásných pláží, přes četné restaurace, kavárny, laskavé hostitele, kteří nabízejí ubytování v jednom z mnoha apartmánů a studio apartmánů, až po úzké spojení se Zadarem, který je v jeho bezprostřední blízkosti. Příjezdem do Ražanace získáte to nejlepší z obou světů, klidné městečko pro klidnou dovolenou a blízkost městských středisek pro ne tak klidný noční život.

Pronájem apartmánů ve Vinjeraci a Ražanaci

Zúžený výběr pomocí nabízeného menu: