Apartmány u moře

     Když vybíráme destinaci pro dovolenou a letní pobyt, první a nejtěžší krok je obvykle rozhodnout se jaký typ ubytování si vybrat. V posledních několika letech Chorvatsko zaznamenává nárůst počtu přenocování v soukromém ubytování, jak zahraničních, tak domácích hostů, kteří se rozhodují strávit dovolenou a letní pobyt v jednom ze soukromých apartmánů u moře.
     Výhodou dovolené v apartmánech u moře v Chorvatsku jsou především příznivé ceny, ale i kvalita, kterou má tento druh ubytování. Ačkoli, když už jsme se rozhodli jet na dovolenou, většina z nás je ochotná utratit trochu víc, v době krize pečlivěji vybíráme, za co přesně tyto peníze utratíme. Proto si většina turistů uvědomila, že výběrem ubytování v apartmánu u moře, mohou peníze, které ušetří na ubytování použit k tomu, aby čím více obohatili svou dovolenou. Velkou výhodou dovolené v apartmánech u moře je také přímý kontakt s majitelem, jak můžete vidět na naší stránce. Bez zprostředkovatele při rezervaci apartmánu u moře, host má možnost majiteli přímo vyjádřit své přání a nápady, přičemž majitel dotyčného apartmánu u moře má možnost poskytnout nejlepší možnou službu, protože už na začátku se přímo seznámil s přáními a potřebami hosta.
     Pokud se trochu podrobněji podíváte na naši stránku, uvidíte, že výběr apartmánů u moře v Chorvatsku je velmi bohatý a rozmanitý. Počínajic od apartmánů u moře za přijatelné ceny v Top destinacích, které nejčastěji vybírají mladí, kteří chtějí zábavu, až do těchto luxusních apartmánů u moře, ve kterých host už při samotném vstupu zažije přechod z chmurného každodenního života do světa pohodlí a luxusu. Nakonec bychom měli dodat, že výběrem dovolené v soukromém apartmánu u moře v Chorvatsku, když se vrátíte domů nebude to jen další dovolená v řadě, ale bude to zážitek obohacený o známosti a přátelství. Jsme si jisti, že příští rok se budete chtít vrátit do 'svého' apartmánu u moře!

Členité chorvatské pobřeží a malebné chorvatské ostrovy jsou obklíčeny jedním z nejčistších moří na světě.

     Jaderské moře je nejčistší moře v Evropě, takže není divu, že chorvatské pobřeží se stalo velmi zajímavým cílem mnoha turistů a není divu, že mnozí se rozhodují strávit dovolenou a letní pobyt přímo na Jadranu. Velká průhlednost a čistota moře, mírné středomořské podnebí, bohatství flóry a fauny umožnily chorvatskému pobřeží, aby se stalo světovou turistickou top destinací. Vzhledem k tomu, že je výrazně členité pobřeží s mnoha ostrovy, ostrůvky, útesy a hřebeny (1244), četné turistické destinace nabízejí různé typy ubytování, jak na jaderském pobřeží, tak na ostrovech, z nichž nejoblíbenější je soukromé ubytování. Soukromé ubytování u moře a láskaví hostitelé Vám umožní objevit všechny kouzla jaderského pobřeží, takže na dovolenou v Chorvatsku budete vzpomínat ještě dlouho a doufáme, že se budete chtít vrátit.
     Dlouhá horká léta a vhodné počasí v Chorvatsku, nebo na jaderském pobřeží, umožní Vám požitek z koupání a opalování na Jadranu a jeho krásných plážích, které mnohým světovým cestovatelům berou dech a vzrušují svou čistotou a krásou. Nelze si představit mapu Chorvatska bez Jaderského moře, dobré spojení, nově vybudované silnice a dálnice Záhřeb – Split vám zaručují pohodlnou jízdu, rychlý a bezpečný příjezd k požadovanému cíli, samozřejmě, že to dobré spojení, o kterém se můžete přesvědčit na mapě Chorvatska, rovněž umožnilo četné výlety podél jaderského pobřeží a ve vnitrozemí Chorvatska, které oplývá přírodními krásami, četnými národními parky a přírodními parky.
     Bohatá turistická nabídka, která kromě požitku z moře a slunce nabízí nespočetné možnosti pro aktivní dovolenou a letní pobyt, bude motivovat mnoho zvědavých a toužících po dobrodružství a objevování nových destinací, aby vyrazili na cestu k Jaderskému moři. Samozřejmě, že všechny ty, kteří hledají zábavu a šílený noční život, turistické destinace na Jadranu nezklamou, avšak její dovolená v Chorvatsku zůstane krásná vzpomínka, na kterou budou rádi vzpomínat.
     Pro všechny gurmány je tady chutná a rozmanitá středomořská kuchyně, která svými chutí a bohatstvím uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Vinné stezky a vynikající vína známá po celém světě, nádherné výhledy na rozsáhlé vinice přispejí k tomu, aby Vaše dovolená v Chorvatsku byla kouzelná. Olivové háje, staleté borové lesy, vůně středomořských bylin, neúnavný zpěv cvrčků... je to Jaderské moře. Co víc si přát pro perfektní dovolenou na Jadranu?! Užijte si toho!