Apartmány Střední Dalmácie

Apartmány v Chorvatsku - Vyhledávání

Apartmány ve Střední Dalmácii

Chorvatsko apartmány vás provede pohádkovými krajinami, kterými procházeli mnohé historické postavy, a dnes jsou populární turistickou destinací pro milovníky kulturní turistiky a rušné letní dovolené

     Středomořské podnebí s dlouhými horkými léty láká turisty k trávení letní dovolené v tomto velmi rozvinutém turistickém regionu, s řadou možností pro odpočinek, rekreaci a zábavu. Ubytování ve Střední Dalmácie je rozmanité a nabízí bohatou nabídku soukromého ubytování, apartmánů, pokojů, hotelů, vil a kempů.
     Trogir, Split a Šibenik jsou města s bouřlivou minulostí a bohatým historickým dědictvím. Procházka starými částmi těch měst vás vrátí do doby antiky a nabízí jedinečný zážitek. Město Split dominuje Střední Dalmácií, a v něm se nachází jedna z nejkrásnějších světových staveb - Diokleciánův palác. Split je kulturním, politickým a duchovním centrem Dalmácie. Kromě dějepise, město Split nabízí atraktivní soukromé ubytování, tradici nočních klubů a nádherné písečné pláže.
     Pro ty, kteří hledají moře a slunce v menších místech, je zde velký výběr měst, například Vodice, Tribunj, Zaton, Skradin, Rogoznica, Primošten, Omiš, Kaštela. Menší místa poskytují vše, co potřebujete pro perfektní dovolenou, apartmány a pokoje pro všechny chutě, zábavní program na plážích, aktivní noční život, sportovní aktivity na moři a na pevnině, a skryté zálivy, které lákají křišťálově čistým mořem a vůněmi Středomoří. Milovníci přírody se mohou vydat na jednodenní výlet do Národního parku Krka, kde mají šanci během několika hodin příjemné plavby lodí po Visovačkém jezeru zažít zázračnou, jedinečnou krásu přírody a bohaté kulturní dědictví.
     Požitek z kousků minulosti vložených do moderního života, lenošení u moře pod zelenými borovicemi, ochutnání lahodných pokrmů a velký výběr kvalitního ubytování určitě znovu podnítí touhu po čisté a relaxační dovolené.

Pronájem apartmánů ve Střední Dalmacii