Apartmány Sinj, Trilj a Klis

Apartmány v Sinji,Trilji a Klisu

Město Splitsko-dalmatské župy, jehož stateční alkaři odehnali Turky

     Ani ledové studené zimy, ani extrémně horká léta nezmenšují krásu tohoto města a jeho obyvatelů, daleko známých Sinjských alkarů. Největší slávu Sinj získal právě díky manifestaci Sinjska alka, která se koná každoročně v první polovině srpna. Tato rytířská hra, které se mohou zúčastnit pouze dospělí muže z Cetinské Krajiny, během které v plném trysku na koni musejí zasáhnout středisko malého železného kroužku 3,2 metru nad zemí, se stala kultovní událostí, kterou přijedou pozorovat turisté z celého světa. Určitě navštivte kostel Panny Sinjské, Stari Grad a Kamičak, nevyhnutelný je také alej kaštanů, která nyní slouží jako alkarská dráha, a počet vysazených kaštanů odpovídá počtu sinjských hrdin, kteří byli vysláni na bojiště První světové války.

Jedno z nejmladších měst Chorvatska, kterém sinjští alkaři pomohli, aby se tím stalo

     Mezitím se Trilj stal jedním z důležitých dopravních center. Pro všechny milovníky přírody, dobrodruhy a turisty toto klidné městečko na Cetině je nevyhnutelnou destinací. S bohatou gastronomickou nabídkou a přátelskými hostiteli, stane se povinnou zastávkou, kdykoliv se rozhodnete vydat do této oblasti.

Pevnost a útes, jejichž horské sedlo spojuje Split s Dalmatským Záhořím

     Nacházející se 5 km od Splitu, umožní Vám vychutnat si klid a pohodu nedotčené přírodoy, a díky blízkosti Splitu se můžete také těšit na městský ruch. Vychutnejte si klišské přírodní krásy a kulturně-historické dědictví a nechte srdečným majitelům apartmánů, rekreačních domů a studio apartmánů, aby váš pobyt v Klisu udělali jedinečným a nezapomenutelným.

Pronájem apartmánů v Sinji,Trilji a Klisu

Zúžený výběr pomocí nabízeného menu:
Žádné výsledky.