Apartmány Severní Dalmácie

Apartmány v Chorvatsku - Vyhledávání

Apartmány v Severní Dalmácii

Chorvatsko apartmány odkrývá kolébku chorvatské kultury a historického dědictví a dům proslulých chorvatských národních parků

     Region Severní Dalmácie se táhne od ostrova Pagu na severu až ke městu Pakoštane na jihu. Zadar, město s největší historickou krásou severní Dalmácie, spolu s dalšími pobřežními městy - Sv. Filip i Jakov, Sukošan, Biograd na Moru a ostrovy Ugljan, Pašman, Vir, Sestrunj, Molat, Kornati a Dugi otok, už mnoho let láká turisty na dovolenou a letní pobyt v Chorvatsku. Důvodem je příjemné středomořské podnebí, plná hrst archeologických památek, přírodní zajímavosti, kilometry písečných pláží a skrytých oaz a početná nabídka ubytovacích zařízení s velkým výběrem hotelů, apartmánů, pokojů, kempů a souvisejících zařízení, které vám poskytnou pohodlnou dovolenou a letní pobyt.
     Největší z ostrovů v regionu Severní Dalmácie je ostrov Pag. Je proslulý ovčím pažským sýrem, krajkou, ale i nezapomenutelným nočním životem na některých z nejkrásnějších písečných pláží a zátok, jaká je slavná pláž Zrće v Novalji na ostrově Pagu.
     Se sluncem a křišťálově čistým Jaderským mořem, ostrovy Pašman, Ugljan a Dugi otok nabízí dovolenou a letní pobyt v úplném souladu s přírodou a dájí vám energii, abyste se mohli dostat zpátky do reality. Četné apartmány, pokoje a vily, většinou v blízkosti moře, poskytují kvalitní ubytování a dovolenou pro každého, kdo si chce vychutnat nedotčenou přírodu a čisté Jaderské moře plné chutných plodů, které můžete ochutnat v místních vinných sklepech, nebo které vám laskaví hostitelé v ubytovacích zařízeních rádi připraví. Spousta turistů z celého světa navštěvuje Národní park Kornati, proslulý robinzonskou dovolenou, která se na Kornatech stále více vyvíje, a hosté si mohou vychutnat krásu a klid Kornatů. Oblast je ideální pro všechny druhy vodních sportů.
     Ať už jste přijeli za historickými památkami, nočním životem, přírodními krásami, sluncem, mořem a plážemi, nebo prostě za tím vším trochu, region Severní Dalmácie vás vyzývá k nezapomenutelné dovolené v Chorvatsku!

Pronájem apartmánů v Severní Dalmacii