Apartmány Kvarner

Apartmány v Chorvatsku - Vyhledávání

Apartmány v Kvarneru

Chorvatsko apartmány vám představí jedinečné přírodní krásy Kvarneru

      Není mnoho destinací v Chorvatsku, které nabízejí takovou rozmanitou dovolenou jako region Kvarner. Umístěn na severním pobřeží Jaderského moře, velmi dobré spojený s Chorvatskem a zbytkem Evropy, Kvarner je korunním klenotem chorvatského pobřeží.
      Tolikrát opěvovaná Opatija, s jejími imperiálními parky a architekturou z doby Habsburků, nabízí pocit luxusní dovolené se šuměním Jaderského moře, stejně jako velký výběr hotelů, apartmánů, pokojů a restaurací s gastronomickou nabídkou, kterou si nesmíte nechat ujít. Rodiště chorvatského cestovního ruchu a zbytek přímoří regionu Kvarner: Crikvenica, Dramalj, Jadranovo, Opatija, Novi Vinodolski a Rijeka, skutečně kontrastují s ostrovy a hory nacházející se v těsné blízkosti. Krása křišťálově čistého Jaderského moře, které omývá skalnaté, oblázkové a písečné pláže, malebná místa a nedotčená příroda vyzývají k dovolené a letnímu pobytu na jednom z kvarnerských ostrovů. Ať už se jedná o ostrov Krk, ostrov Cres, ostrov Lošinj nebo ostrov Rab, výběr apartmánů, pokojů, hotelů, vil, kempů a dalšího ubytování je obrovský a nabízí pocit skutečné dovolené na ostrově.
      Pobyt v regionu Kvarner vám nabídne nezapomenutelnou dovolenou a letní pobyt v Chorvatsku, na slavných chorvatských plážích, jaká je Baška na ostrově Krku, Rajská pláž v místě Lopar na ostrově Rabu, pláž Poljana v místě Mali Lošinj na ostrově Lošinji, Crni molo v Crikvenice a další nádherné pláže v místech Opatija, Novi Vinodolski, Dramalj, město Krk, ostrov Cres... Mimo slunce, pláží a moře, tady se nabízí velké množství letních sportů, které se budou líbit mnohým dobrodruhům, a pokud si přejí změnu, ve stejný den se můžou vyšplhat po horských stezkách v Gorském kotaru, veslovat na řece Kupě, nebo navštívit Národní park Risnjak. Region Kvarner vám nabízí královskou léčbu, lázeňskou atmosféru, robinzonskou dovolenou, dobrodružné cestování a ze všeho udělá vysněnou dovolenou v Chorvatsku.

Pronájem apartmánů v Kvarneru