Apartmány Krk

Apartmány na ostrově Krk

Chorvatsko apartmány vás zavede na největší a jeden z nejkrásnějších ostrovů chorvatského Jadranu!

      Ostrov Krk je největší chorvatský ostrov, který je také považován za jednu z nejatraktivnějších turistických destinací Jaderského moře. Kromě rozmanité turistické nabídky ostrova Krku, na každém kroku se odráží starobylá historie ostrova Krku, který svým bohatstvím a hodnotou historických nálezů získal jméno – kolébka chorvatské kultury.
      Mírné středomořské podnebí, četná ubytovací zařízení - apartmány, pokoje, luxusní vily, kempy, bohatá turistická nabídka ostrova Krku a nádherná příroda jsou jistě dobré důvody k návštěvě ostrova Krku a proč si vychutnat všechny jeho kouzla. Nejvýznamnější turistická střediska ostrova Krku jsou Baška, Krk, Malinska, Njivice, Punat a Šilo. Samozřejmě, kráse ostrova Krku úplnou atmosféru dávájí křišťálově čisté moře, nádherné pláže a staleté borové lesy, které doplňují středomořskou atmosféru ostrova Krku. S bohatstvím flóry a fauny se setkáte na každém kroku, a možná je nejlepší navštívit Rajskou pláž a pláž 'Rupa' v Malinské, pláž 'Njivice' ve stejnojmenném městě, pláž 'Punta da bij' v Punatu a pláž 'Konobe Punat', vyhrazenou naturistům, oblázkové pláže v Bašce - 'Stara Baška' a 'Vela pláž' a přesvědčit se o krásách pláží na ostrově Krku. Ostrov Krk nabízí divoké a skalnaté pláže pro dobrodruhy, klidné a odlehlé zátoky pro páry, veřejné pláže pro rodiny s dětmi, pláže s léčivým bahnem (pláž Meline Čižići a pláž Komoriška Soline), až po četné atraktivní vodní sporty a doprovodné programy pro aktivní dovolenou a nezapomenutelný noční život.
     Ostrov Krk je určitě top destinace pro dovolenou a letní pobyt v Chorvatsku, protože nabízí celou řadu zajímavých aktivit pro všechny, samozřejmě, tady je gastronomická nabídka bohaté ostrovní kuchyně a, jak už jsme uvedli, řada kulturně-historických památek. Co ještě říci, kromě vychutnejte si nádhernou nabídku ostrova Krku!

Pronájem apartmánů na ostrově Krku

Zúžený výběr pomocí nabízeného menu: