Apartmány Kontinentální Chorvatsko

Apartmány v Chorvatsku - Vyhledávání

Apartmány v Kontinentálním Chorvatsku

Ať už procházíte zlatými poli Slavonije a Baranje, nebo vás těší kopci Zagorje, Kontinentání Chorvatsko nabízí nespočet příležitostí pro relaxaci, wellness a radost z venkovské turistiky v létě i v zimě

     Pokud chcete zábavu, noční život a aktivní dovolenou a vychutnat si bohaté kulturní dědictví, určitě navštivte městská centra Kontinentálního Chorvatska. Město Záhřeb jako hlavní město Chorvatska a města Osijek, Vukovar, Karlovac, Varaždin, Slavonski Brod a Požega. S množstvím kulturních památek, bohatým historickým dědictvím a fascinující kuchyní, Vaše dovolená, kterou můžete strávit v mnoha apartmánech, soukromých domech, pokojích a hotelích, vzbudí přání vrátit se Kontinentálnímu Chorvatsku stále znovu.
      V případě, že máte větší radost z klidné dovolené, odříznuti od ruchu města, jen pár kilometrů od Záhřebu, Daruvaru, Krapiny, Varaždinu, Tuhelje a Čakovce vás přivítá krásná zvlněná krajina Zagorje a Međimurje. Zde se můžete bavit v rozmanité wellness a SPA nabídce Krapinskýh lázní, libovat si v moderním wellness centru v Tuheljských lázních, navštít Vrhovcovo oblíbené letní sídlo Stubičké lázně, relaxovat ve společnosti slavných sportovců v Daruvarských lázních, vrátit se do starých římských dob ve Varaždinských lázních, nebo se, s relaxačním wellnessem, zapojit do adrenalinového dobrodružství na největším tobogánovém komplexu v Lázních Sveti Martin Na Muri. Všechna ta místa, kromě zaručeně dobré dovolené v Chorvatsku, nabízí ubytování v četných apartmánových komplexech, domech pro dovolenou a soukromých pokojích i soukromých apartmánech.
      Při cestě na východ Kontinentálního Chorvatska, cestujte vínným stezkám směrem k Baranje a Iloku, libujte si v jejich bohaté gastronomické nabídce a skvělých vínech, kterými se tato místa na východním konci Slavonije staly světově proslulé. Nechte se hýčkat pohostinností hostitelů v mnoha venkovských hospodářstvích, díky kterým je venkovská turistika rok od roku populárnější. Nevyhnutelnými destinacemi Slavonie jsou také Přírodní park Kopački Rit v Baranje, jako největší ornitologická oblast v Evropě, nebo si můžete zajet do Đakova, srdce Slavonije, a jezdit na jednom z mnoha koní ze slavného đakovského hřebčince. Samozřejmě, musíte si okořenit váš požitek z venkovské turistiky početnými kulinářskými specialitami, díky kterým je Slavonija známá, a vyhledat ubytování v malebnýh domech pro dovolenou, soukromých venkovských hospodářstvích, apartmánech a v daleko známých slavonských bytech.

Pronájem apartmánů v Kontinentálním Chorvatsku