Apartmány Jižní Dalmácie

Apartmány v Chorvatsku - Vyhledávání

Apartmány v Jižní Dalmácii

Seznamte se s nádhernými písečnými plážemi, členitým pobřežím Jaderského moře a šíleným nočním životem jižní Dalmácie

     Jižní Dalmácie zahrnuje úzký pobřežní pás Jaderského moře na jih od řeky Neretvy, poloostrov Pelješac a ostrov Korčulu, Lastovo, Mljet a Elafitské ostrovy.
     Byla by škoda strávit dovolenou v jižní Dalmácii a nenavštívit Dubrovnik. Magické kamenné město je obklopeno 1940 m dlouhými kamennými zdmi a prohlídka toho druhého nejnavštěvovanějšího venkovního muzea na světě vám určitě vezme dech. Pelješac je po Istrii druhý největší poloostrov v Jaderském moři. Oplývá přírodními krásami a je jednou z mála oblastí, která se může pochlubit, že lidské zásahy do prostoru neporušily čistotu přírody. Chudé půdy a usilovně pracující lidé na Pelješaci umožnily výrobu známých vín, která proslavila jméno Pelješac po celém světě. Zvolíte-li ostrov Korčulu, ostrov Mljet nebo ostrov Lastovo, užijte si dovolenou v některých z nejkrásnějších skrytých zátok, obklopeni vůní Středomoří, nezapomenutelnými gastronomickými zážitky, tradičními pokrmy, víny, a dovolenou, kterou budete chtít opakovat.
     Nejatraktivnější turistickou destinací pro dovolenou v regionu Jižní Dalmácie je určitě Makarská riviéra. Turistická místa: Brela, Makarska, Baška Voda, Tučepi a Gradac jsou jako perlový náhrdelník u modrého moře, které vyzývá ke koupání na krásných plážích s prosluněnými bílými oblázky. Od starých osad pod skalami a svahy Biokova, zachovalé venkovské architektury, starých domů a hostinců, až po turistická místa na pobřeží s novými hotely, apartmány a vilami, které jsou harmonicky začleněny do starých rybářských a zemědělských osad, Makarská riviéra poskytuje nezapomenutelnou dovolenou. Makarská riviéra je jednou z nejžádanějších světových destinací pro dovolenou v Chorvatsku, stejně jako pláž Zlatni rat v místě Bolu na ostrově Brači.
     Kromě koupání a opalování se turistům nabízí bohatý výběr kvalitních vil, apartmánů a soukromých domů, ve kterých se mohou ubytovat. Stejně jako ostrov Brač, ostrov Hvar a ostrov Vis nabízí celou řadu skrytých zátok, které jsou oázami klidu a pohodlí, pláže Jižní Dalmácie, které vám vezmou dech, nedotčenou přírodu a krásné budoucí vzpomínky na dovolenou a letní pobyt v Chorvatsku.

Pronájem apartmánů v Jižní Dalmacii