Apartmány Gračac, Lovinac a Udbina

Apartmány v Gračaci, Lovinaci a Udbině

Rozlehlé údolí na křižovatce cest Gospić - Knin a Krbava - Dalmácie

     Gračac získal světovou slávu díky jednomu člověku, „Hrdině z Liky“, jak lidé ho nazvali, Marijanu Matijevići, který během života byl zvolen nejsilnějším mužem na světě. Stejně silná je jeho bohatá gastronomická nabídka a přátelští hostitelé, u kterých můžete najít ubytování v jednom z mnoha apartmánů a pokojů, a díky jeho příznivé geografické poloze můžete se za méně než hodinu dostat do Zadaru, Kninu nebo Gospiće. Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v této oblasti, nenechte si ujít návštívit její přírodní krásy, z nichž nejvýraznější jsou Cerovacké jeskyně a pramen Zrmanje.

Lovinac, se svým centrem horské turistiky „Svatý kopeček“ (chorv. Sveto Brdo),  je nejhorlivější zastánce rozvoje horské turistiky, jejíž hodnotu uznala Evropská unie, která napomáhá její rozvoji

     Nacházející se v Lickém poli, je to oblast nedotčené přírody, majestátného pohoří Velebitu, nádherné krajiny a čistého vzduchu. Zvláštní význam se zde klade na rozvoj horské turistiky a tradičního zemědělství. Proto bude Vaše návštěva Lovinaci okořeněná dobrým jídlem na čerstvém vzduchu. Přijeďte a přesvědčte se sami, proč tyto oblasti jsou tak atraktivní a Evropská unie se rozhodla podporovat je a starat se o jejich růst a vývoj.

Pronájem apartmánů v Gračaci, Lovinaci a Udbině

Zúžený výběr pomocí nabízeného menu:
Žádné výsledky.